Kalwaria Pacławska

Pielgrzymka parafialna do Kalwarii Pacławskiej i Leżajska 17.04.2015 r. (piątek)

Program:
6.00 – Wyjazd z Poniatowej (Kościół i przystanek w centrum)
10.00 – Zwiedzanie Kalwarii Pacławskiej z przewodnikiem
11.00 - Msza Święta sprawowana w Kalwaryjskim Sanktuarium
12.00 – Wspólny obiad w domu pielgrzyma, a po nim czas na indywidualne zwiedzanie Sanktuarium
15.00 – Wyjazd do Leżajska
17.00 – Leżajsk - zwiedzanie z przewodnikiem i koncert organowy
20.00 – Powrót do Poniatowej

*Plan może ulec drobnym zmianom (ewentualne przesunięcia czasowe).
Zapraszam do wspólnego pielgrzymowania ks. Konrad.

• Wtorek 2020-09-29, ŚW. ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA
    J 1,47-51Jezus ujrzał, jak Natanael zbliżał się do Niego, i powiedział o nim: „Patrz, to prawdziwy Izraelita, w którym nie ma podstępu”. Powiedział do Niego Natanael: „Skąd mnie znasz?” Odrzekł mu Jezus: „Widziałem cię, zanim cię zawołał Filip, gdy byłeś pod drzewem figowym”. Odpowiedział Mu Natanael: „Rabbi, Ty jesteś Synem Bożym, Ty jesteś królem Izraela!” Odparł mu Jezus: „Czy dlatego wierzysz, że powiedziałem ci: «Widziałem cię pod drzewem figowym»? Zobaczysz jeszcze więcej niż to”. Potem powiedział do niego: „Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Ujrzycie niebiosa otwarte i aniołów Bożych wstępujących i zstępujących na Syna Człowieczego”.