Kalwaria Pacławska

Pielgrzymka parafialna do Kalwarii Pacławskiej i Leżajska 17.04.2015 r. (piątek)

Program:
6.00 – Wyjazd z Poniatowej (Kościół i przystanek w centrum)
10.00 – Zwiedzanie Kalwarii Pacławskiej z przewodnikiem
11.00 - Msza Święta sprawowana w Kalwaryjskim Sanktuarium
12.00 – Wspólny obiad w domu pielgrzyma, a po nim czas na indywidualne zwiedzanie Sanktuarium
15.00 – Wyjazd do Leżajska
17.00 – Leżajsk - zwiedzanie z przewodnikiem i koncert organowy
20.00 – Powrót do Poniatowej

*Plan może ulec drobnym zmianom (ewentualne przesunięcia czasowe).
Zapraszam do wspólnego pielgrzymowania ks. Konrad.

• Sobota 2021-07-24, Wspomnienie św. Kingi, dziewicy
    Mt 13,24-30Jezus opowiedział tłumom tę przypowieść: «Królestwo niebieskie podobne jest do człowieka, który posiał dobre nasienie na swojej roli. Lecz gdy ludzie spali, przyszedł jego nieprzyjaciel, nasiał chwastu między pszenicę i odszedł. A gdy zboże wyrosło i wypuściło kłosy, wtedy pojawił się i chwast. Słudzy gospodarza przyszli i zapytali go: „Panie, czy nie posiałeś dobrego nasienia na swej roli? Skąd więc wziął się na niej chwast?” Odpowiedział im: „Nieprzyjazny człowiek to sprawił”. Rzekli mu słudzy: „Chcesz więc, żebyśmy poszli i zebrali go?” A on im odrzekł: „Nie, byście zbierając chwast, nie wyrwali razem z nim i pszenicy. Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie; pszenicę zaś zwieźcie do mego spichlerza”».