Imieniny Księdza Kanonika Józefa Brzozowskiego

Ksiądz kanonik Józef Brzozowski, 19 marca obchodził swoje imieniny. Podczas mszy św. o godz. 9 i 18 modliliśmy się w intencji solenizanta, a przedstawiciele grup duszpasterskich złożyli życzenia.

Czcigodny Księże Kanoniku!

Z okazji Imienin życzymy Księdzu, aby owoce kapłańskiego posługiwania w naszej parafii trwały i rozwijały się w naszych sercach. Niech miłosierdzie Boże promieniujące miłością i ufnością zawsze Księdzu przewodniczy w posłudze duszpasterskiej.

Życzymy zdrowia i nieustannej młodości ducha w codziennym życiu kapłańskim, życzliwości od parafian, a uśmiech niech zawsze gości na Księdza twarzy.
W szczególności życzymy Bożych łask, wszelkich darów Ducha Świętego, by zawsze był Ksiądz pełen miłości do Jezusa oraz szukał u Niego wsparcia i siły, zaś słowami i przykładem uczył nas nadal miłości do Jezusa obecnego w Eucharystii.

Szczęść Boże!

• Wtorek 2021-01-26, Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa
    Mk 3,31-35Nadeszła Matka Jezusa i bracia i stojąc na dworze, posłali po Niego, aby Go przywołać. A tłum ludzi siedział wokół Niego, gdy Mu powiedzieli: «Oto Twoja Matka i bracia na dworze szukają Ciebie». Odpowiedział im: «Któż jest moją matką i którzy są moimi braćmi?» I spoglądając na siedzących dokoła Niego, rzekł: «Oto moja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten jest Mi bratem, siostrą i matką».