Imieniny Księdza Kanonika Józefa Brzozowskiego

Ksiądz kanonik Józef Brzozowski, 19 marca obchodził swoje imieniny. Podczas mszy św. o godz. 9 i 18 modliliśmy się w intencji solenizanta, a przedstawiciele grup duszpasterskich złożyli życzenia.

Czcigodny Księże Kanoniku!

Z okazji Imienin życzymy Księdzu, aby owoce kapłańskiego posługiwania w naszej parafii trwały i rozwijały się w naszych sercach. Niech miłosierdzie Boże promieniujące miłością i ufnością zawsze Księdzu przewodniczy w posłudze duszpasterskiej.

Życzymy zdrowia i nieustannej młodości ducha w codziennym życiu kapłańskim, życzliwości od parafian, a uśmiech niech zawsze gości na Księdza twarzy.
W szczególności życzymy Bożych łask, wszelkich darów Ducha Świętego, by zawsze był Ksiądz pełen miłości do Jezusa oraz szukał u Niego wsparcia i siły, zaś słowami i przykładem uczył nas nadal miłości do Jezusa obecnego w Eucharystii.

Szczęść Boże!

• Wtorek 2020-09-29, ŚW. ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA
    J 1,47-51Jezus ujrzał, jak Natanael zbliżał się do Niego, i powiedział o nim: „Patrz, to prawdziwy Izraelita, w którym nie ma podstępu”. Powiedział do Niego Natanael: „Skąd mnie znasz?” Odrzekł mu Jezus: „Widziałem cię, zanim cię zawołał Filip, gdy byłeś pod drzewem figowym”. Odpowiedział Mu Natanael: „Rabbi, Ty jesteś Synem Bożym, Ty jesteś królem Izraela!” Odparł mu Jezus: „Czy dlatego wierzysz, że powiedziałem ci: «Widziałem cię pod drzewem figowym»? Zobaczysz jeszcze więcej niż to”. Potem powiedział do niego: „Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Ujrzycie niebiosa otwarte i aniołów Bożych wstępujących i zstępujących na Syna Człowieczego”.