Przygotowania do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego i 30-lecia parafii

12 maja – czwartek - godz. 18:00 – msza święta i nabożeństwo Droga Światła;

13 maja – piątek – godz. 9:00 – msza św. w intencji o trwałość i świętość życia małżeńskiego,
wieczorem po mszy św. o godz. 18:00 – modlitwa uwielbienia i nabożeństwo fatimskie za naszą parafię;

14 maja – sobota
godz. 9:00 – msza św. w intencji o dobre wychowanie dzieci i młodzieży;
godz. 18:00 – msza św. na cmentarzu za wszystkich, których Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej.
godz. 20:30 - czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, Msza i uwielbienie

• Wtorek 2020-09-29, ŚW. ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA
    J 1,47-51Jezus ujrzał, jak Natanael zbliżał się do Niego, i powiedział o nim: „Patrz, to prawdziwy Izraelita, w którym nie ma podstępu”. Powiedział do Niego Natanael: „Skąd mnie znasz?” Odrzekł mu Jezus: „Widziałem cię, zanim cię zawołał Filip, gdy byłeś pod drzewem figowym”. Odpowiedział Mu Natanael: „Rabbi, Ty jesteś Synem Bożym, Ty jesteś królem Izraela!” Odparł mu Jezus: „Czy dlatego wierzysz, że powiedziałem ci: «Widziałem cię pod drzewem figowym»? Zobaczysz jeszcze więcej niż to”. Potem powiedział do niego: „Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Ujrzycie niebiosa otwarte i aniołów Bożych wstępujących i zstępujących na Syna Człowieczego”.