Przygotowania do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego i 30-lecia parafii

12 maja – czwartek - godz. 18:00 – msza święta i nabożeństwo Droga Światła;

13 maja – piątek – godz. 9:00 – msza św. w intencji o trwałość i świętość życia małżeńskiego,
wieczorem po mszy św. o godz. 18:00 – modlitwa uwielbienia i nabożeństwo fatimskie za naszą parafię;

14 maja – sobota
godz. 9:00 – msza św. w intencji o dobre wychowanie dzieci i młodzieży;
godz. 18:00 – msza św. na cmentarzu za wszystkich, których Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej.
godz. 20:30 - czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, Msza i uwielbienie

• Wtorek 2021-01-26, Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa
    Mk 3,31-35Nadeszła Matka Jezusa i bracia i stojąc na dworze, posłali po Niego, aby Go przywołać. A tłum ludzi siedział wokół Niego, gdy Mu powiedzieli: «Oto Twoja Matka i bracia na dworze szukają Ciebie». Odpowiedział im: «Któż jest moją matką i którzy są moimi braćmi?» I spoglądając na siedzących dokoła Niego, rzekł: «Oto moja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten jest Mi bratem, siostrą i matką».