Przygotowania do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego i 30-lecia parafii

12 maja – czwartek - godz. 18:00 – msza święta i nabożeństwo Droga Światła;

13 maja – piątek – godz. 9:00 – msza św. w intencji o trwałość i świętość życia małżeńskiego,
wieczorem po mszy św. o godz. 18:00 – modlitwa uwielbienia i nabożeństwo fatimskie za naszą parafię;

14 maja – sobota
godz. 9:00 – msza św. w intencji o dobre wychowanie dzieci i młodzieży;
godz. 18:00 – msza św. na cmentarzu za wszystkich, których Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej.
godz. 20:30 - czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, Msza i uwielbienie

• Sobota 2021-07-24, Wspomnienie św. Kingi, dziewicy
    Mt 13,24-30Jezus opowiedział tłumom tę przypowieść: «Królestwo niebieskie podobne jest do człowieka, który posiał dobre nasienie na swojej roli. Lecz gdy ludzie spali, przyszedł jego nieprzyjaciel, nasiał chwastu między pszenicę i odszedł. A gdy zboże wyrosło i wypuściło kłosy, wtedy pojawił się i chwast. Słudzy gospodarza przyszli i zapytali go: „Panie, czy nie posiałeś dobrego nasienia na swej roli? Skąd więc wziął się na niej chwast?” Odpowiedział im: „Nieprzyjazny człowiek to sprawił”. Rzekli mu słudzy: „Chcesz więc, żebyśmy poszli i zebrali go?” A on im odrzekł: „Nie, byście zbierając chwast, nie wyrwali razem z nim i pszenicy. Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie; pszenicę zaś zwieźcie do mego spichlerza”».