Srebrny Jubileusz ks. Mirosława Komorowskiego MSF

Podczas uroczystej Mszy Świętej o godz. 12.00, dziękujemy Panu Bogu za dar powołania do służby kapłańskiej ks. Mirosława Komorowskiego MSF, który obchodzi srebrny jubileusz święceń kapłańskich.
Na obchody przybył również ks. Krzysztof Piskorski, który wygłosił homilie oraz ks. Mirosław Bielecki, a oprawę muzyczną Mszy Świętej przygotował chór Szczygiełki, który gościł u Księdza Jubilata w Rzymie w trakcie beatyfikacji Jana Pawła II.

Księdzu Jubilatowi życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej podczas posługi w Winnicy Pańskiej.

• Wtorek 2021-01-26, Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa
    Mk 3,31-35Nadeszła Matka Jezusa i bracia i stojąc na dworze, posłali po Niego, aby Go przywołać. A tłum ludzi siedział wokół Niego, gdy Mu powiedzieli: «Oto Twoja Matka i bracia na dworze szukają Ciebie». Odpowiedział im: «Któż jest moją matką i którzy są moimi braćmi?» I spoglądając na siedzących dokoła Niego, rzekł: «Oto moja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten jest Mi bratem, siostrą i matką».