Srebrny Jubileusz ks. Mirosława Komorowskiego MSF

Podczas uroczystej Mszy Świętej o godz. 12.00, dziękujemy Panu Bogu za dar powołania do służby kapłańskiej ks. Mirosława Komorowskiego MSF, który obchodzi srebrny jubileusz święceń kapłańskich.
Na obchody przybył również ks. Krzysztof Piskorski, który wygłosił homilie oraz ks. Mirosław Bielecki, a oprawę muzyczną Mszy Świętej przygotował chór Szczygiełki, który gościł u Księdza Jubilata w Rzymie w trakcie beatyfikacji Jana Pawła II.

Księdzu Jubilatowi życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej podczas posługi w Winnicy Pańskiej.

• Wtorek 2020-09-29, ŚW. ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA
    J 1,47-51Jezus ujrzał, jak Natanael zbliżał się do Niego, i powiedział o nim: „Patrz, to prawdziwy Izraelita, w którym nie ma podstępu”. Powiedział do Niego Natanael: „Skąd mnie znasz?” Odrzekł mu Jezus: „Widziałem cię, zanim cię zawołał Filip, gdy byłeś pod drzewem figowym”. Odpowiedział Mu Natanael: „Rabbi, Ty jesteś Synem Bożym, Ty jesteś królem Izraela!” Odparł mu Jezus: „Czy dlatego wierzysz, że powiedziałem ci: «Widziałem cię pod drzewem figowym»? Zobaczysz jeszcze więcej niż to”. Potem powiedział do niego: „Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Ujrzycie niebiosa otwarte i aniołów Bożych wstępujących i zstępujących na Syna Człowieczego”.