Kurs Nowe Życie

Zapraszamy Cię na weekend, który pomoże Ci odnaleźć żywego i zainteresowanego Tobą Boga. Doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca. Doświadczając tego, że jesteś ukochanym dzieckiem Boga zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi. Pan Bóg chce dla Ciebie więcej niż się spodziewasz. Przyjdź i daj Mu swój czas a On odda Tobie niewyobrażalnie więcej.

Kurs Nowe Życie skierowany jest dla wszystkich osób pełnoletnich, które chcą żyć dojrzałym życiem chrześcijańskim i doświadczać w swoim życiu żywego Boga.

sobota, 8:30 (7 XII) Rejestracja w zakrystii i rozpoczęcie Kursu Nowe Życie, skierowanego do wszystkich, którzy pragną doświadczyć spotkania z Jezusem i przyjąć Nowe Życie dziecka Bożego i Dziedzica Jego Królestwa. Podczas kursu będziesz mógł nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem i Kościołem.

9:00 – Wprowadzenie i modlitwa
9:30 – 11:30 – Temat i dynamika
11:30 – przerwa
12:00 – Temat i dynamika
13:30 – Obiad
14:30 – Temat i dynamika
15:30 – Przerwa
15:45 – Temat i dynamika
18:30 – Msza Św.
19:30 – Dynamika
20:30 – Zakończenie

niedziela, 9:00 (8 XII) - modlitwa

9:15 – Temat i dynamika
10:00 – Modlitwa o wylanie Ducha Świętego
11:00 – Przerwa
11:30 – Temat i dynamika
13:00 – Msza Święta
14:00 – Zakończenie

KURS JEST BEZPŁATNY

• Wtorek 2020-07-07, 14. tydz. zwykły
    Mt 9,32-38Przyprowadzono do Jezusa opętanego niemowę. Po wyrzuceniu złego ducha niemy odzyskał mowę, a tłumy pełne podziwu wołały: «Jeszcze się nigdy nic podobnego nie pojawiło w Izraelu!» Lecz faryzeusze mówili: «Wyrzuca złe duchy mocą ich przywódcy». Tak Jezus obchodził wszystkie miasta i wioski. Nauczał w tamtejszych synagogach, głosił Ewangelię o królestwie i leczył wszystkie choroby i wszystkie słabości. A widząc tłumy, litował się nad nimi, bo byli znękani i porzuceni, jak owce nie mające pasterza. Wtedy rzekł do swych uczniów: «Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało. Proście Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo».