Kurs Nowe Życie

Zapraszamy Cię na weekend, który pomoże Ci odnaleźć żywego i zainteresowanego Tobą Boga. Doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca. Doświadczając tego, że jesteś ukochanym dzieckiem Boga zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi. Pan Bóg chce dla Ciebie więcej niż się spodziewasz. Przyjdź i daj Mu swój czas a On odda Tobie niewyobrażalnie więcej.

Kurs Nowe Życie skierowany jest dla wszystkich osób pełnoletnich, które chcą żyć dojrzałym życiem chrześcijańskim i doświadczać w swoim życiu żywego Boga.

sobota, 8:30 (7 XII) Rejestracja w zakrystii i rozpoczęcie Kursu Nowe Życie, skierowanego do wszystkich, którzy pragną doświadczyć spotkania z Jezusem i przyjąć Nowe Życie dziecka Bożego i Dziedzica Jego Królestwa. Podczas kursu będziesz mógł nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem i Kościołem.

9:00 – Wprowadzenie i modlitwa
9:30 – 11:30 – Temat i dynamika
11:30 – przerwa
12:00 – Temat i dynamika
13:30 – Obiad
14:30 – Temat i dynamika
15:30 – Przerwa
15:45 – Temat i dynamika
18:30 – Msza Św.
19:30 – Dynamika
20:30 – Zakończenie

niedziela, 9:00 (8 XII) - modlitwa

9:15 – Temat i dynamika
10:00 – Modlitwa o wylanie Ducha Świętego
11:00 – Przerwa
11:30 – Temat i dynamika
13:00 – Msza Święta
14:00 – Zakończenie

KURS JEST BEZPŁATNY

• Czwartek 2020-10-01, WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS, DZIEWICY
    Łk 10,1-12Spośród swoich uczniów wyznaczył Pan jeszcze innych, siedemdziesięciu dwóch, i wysłał ich po dwóch przed sobą do każdego miasta i miejscowości, dokąd sam przyjść zamierzał. Powiedział też do nich: „Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo. Idźcie, oto was posyłam jak owce między wilki. Nie noście ze sobą trzosa ani torby, ani sandałów; i nikogo w drodze nie pozdrawiajcie. Gdy do jakiego domu wejdziecie, najpierw mówcie: «Pokój temu domowi». Jeśli tam mieszka człowiek godny pokoju, wasz pokój spocznie na nim; jeśli nie, powróci do was. W tym samym domu zostańcie, jedząc i pijąc, co mają; bo zasługuje robotnik na swą zapłatę. Nie przechodźcie z domu do domu. Jeśli do jakiego miasta wejdziecie i przyjmą was, jedzcie, co wam podadzą; uzdrawiajcie chorych, którzy tam są, i mówcie im: «Przybliżyło się do was królestwo Boże». Lecz jeśli do jakiego miasta wejdziecie, a nie przyjmą was, wyjdźcie na jego ulice i powiedzcie: «Nawet proch, który z waszego miasta przylgnął nam do nóg, strząsamy wam. Wszakże to wiedzcie, że bliskie jest królestwo Boże». Powiadam wam: Sodomie lżej będzie w ów dzień niż temu miastu”.