• Pielgrzymka do Włoch

  Pielgrzymka do Rzymu i San Giovanni Rotondo Trasa: Tarvisio - Orvieto - Rzym - Monte Cassino - Pietrelcina - San Giovanni Rotondo - Monte Sant'Angelo - Lanciano - Manoppello - Asyż - Rimini - Padwa - Tarvisio w terminie: 14 - 24 września 2020 r. /11 dni - autokarem/ Cena: 1180 zł + 370 euro/os Read More
 • 1

Ogłoszenia duszpasterskie

VI  NIEDZIELA W CIĄGU ROKU     16 lutego 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Przeżywamy dzisiaj VI niedzielę zwykłą. Najważniejszym punktem każdej niedzieli jest dla człowieka wierzącego uczestnictwo we mszy świętej.
 2. Po każdej mszy świętej można dokonać opłaty na pielgrzymkę śladami ks. Prymasa Wyszyńskiego i bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Pielgrzymka odbędzie się 23-26 kwietnia br.
 3. Dzisiaj o godz. 17:15 odbędzie spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio.
 4. W czwartek po mszy św. odbędzie się modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała.
 5. Zapraszamy na kolejną katechezę ewangelizacyjną w poniedziałek o godz. 18:45.
 6. W niedzielę 23 lutego o godz. 16:00 rozpocznie się przygotowanie do małżeństwa
 7. W przyszłą niedzielę, 23 lutego – rozpocznie się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych tym nałogiem oraz ich rodziny.
 8. W sobotę o godz. 9:00 będziemy modlić się za przyczyną św. Jana Pawła II. Dołączmy nasze intencje, naszych rodzin i bliskich.
 9. W niedzielę 23 lutego po mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie rady duszpasterskiej.
 10. W przyszłą niedzielę będzie można nabyć pożyteczną książkę Ewangelia na każdy dzień.
 11. Także w niedzielę 23 lutego po mszach św. będziemy zbierać datki na operację w USA dla chłopca z Karczmisk.
 12. Stowarzyszenie Amazonek dziękuje za zabrane ofiary – 3300 zł.
 13. W sobotę, 22 lutego, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Święto to jest przede wszystkim okazją do wyrażenia czci Świętemu Piotrowi i każdemu jego następcy, którzy zgodnie z wolą Chrystusa zostali postawieni jako pasterze całego Kościoła powszechnego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o papieżu Franciszku. Naszym obowiązkiem jest wspierać jego pasterską posługę w niesieniu Ewangelii wszystkim narodom.

 

Słowo życia

Pan Jezus mówi: Zaprawdę bowiem, powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni.

 Pan Jezus wypełnił w stopniu najwyższym prawo miłości, oddając za nas swoje życie na drzewie krzyża. Bądźmy mu za to wdzięczni i bądźmy świadkami Jego miłości.

Wydarzenia

 

Ogłoszenia duszpasterskie

 

Ostatnio dodane...

Dobra Nowina

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
 • Środa 2020-02-19, 6. tydz. zwykły
  Mk 8,22-26Jezus i uczniowie przyszli do Betsaidy. Tam przyprowadzili Mu niewidomego i prosili, żeby się go dotknął. On ujął niewidomego za rękę i wyprowadził go poza wieś. Zwilżył mu oczy śliną, położył na niego ręce i zapytał: „Czy widzisz co?” A gdy przejrzał, powiedział: „Widzę ludzi, bo gdy chodzą, dostrzegam ich niby drzewa”. Potem znowu położył ręce na jego oczy. I przejrzał on zupełnie, i został uzdrowiony; wszystko widział teraz jasno i wyraźnie. Jezus odesłał go do domu ze słowami: „Tylko do wsi nie wstępuj”.

Join now and claim william hill bonus - wbetting.co.uk