• Pielgrzymka do Meksyku

    20-29.01.2020. Cena 980USD + 3200PLN Read More
 • Pielgrzymka do Włoch

  Pielgrzymka do Rzymu i San Giovanni Rotondo Trasa: Tarvisio - Orvieto - Rzym - Monte Cassino - Pietrelcina - San Giovanni Rotondo - Monte Sant'Angelo - Lanciano - Manoppello - Asyż - Rimini - Padwa - Tarvisio w terminie: 14 - 24 września 2020 r. /11 dni - autokarem/ Cena: 1180 zł + 370 euro/os Read More
 • 1
 • 2

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 10 listopada 2019r.

 1. Obchodzimy dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. To okazja do szczególnej pamięci i modlitwy w intencji chrześcijan prześladowanych na całym świecie.
 2. Z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości pragniemy polecać Bożej Opatrzności losy naszej Ojczyzny i rodaków na całym świecie. Msza Święta w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona jutro w nasze Święto Narodowe o godz. 12:00. Zjednoczmy się na modlitwie. Zapraszamy całą społeczność naszej parafii: młodzież, rodziny, dorosłych, szkoły, stowarzyszenia, organizacje.
 3. Oprócz różnych uroczystości z okazji Święta Niepodległości organizowanych w naszym mieście w ciągu dnia, Akcja Katolicka zaprasza na wieczornicę, która odbędzie się w sali pod kościołem o godz. 19:00. W programie wieczornicy jest m.in. śpiew pieśni patriotycznych. Zapraszamy.
 4. Za naszych zmarłych codziennie modlimy się modlitwą różańcową o godz. 17:30.
 5. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Nabożeństwa wypominkowe codziennie o godz. 17:30.
 6. Dziękujemy za ofiarę na kościół w wysokości 250 zł.
 7. We środę 13 listopada czuwanie fatimskie po mszy św. wieczornej.
 8. Następne spotkanie Grupy modlitwy Ojca Pio odbędzie się w niedzielę 24 listopada po Mszy św. wieczornej

Słowo życia

Bóg nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych; wszyscy bowiem dla Niego żyją».

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

 • 11 XIśw. Marcin z Tours (316-397), rzymski legionista, ojciec życia zakonnego we Francji, biskup,
 • 12 XI – św. Jozafat (1580-1623), biskup połocki obrządku wschodniego, zamęczony za wierność unii z Rzymem,
 • 13 XI – święci Benedykt, Jan, Mateusz, Izaak i Krystyn (zm. 1003), pustelnicy, benedyktyni, pierwsi polscy męczennicy

Wydarzenia

 

Ogłoszenia duszpasterskie

 

Ostatnio dodane...

Dobra Nowina

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
 • Wtorek 2019-11-19, 33. tydz. zwykły
  Łk 19,1-10Jezus wszedł do Jerycha i przechodził przez miasto. A był tam pewien człowiek, imieniem Zacheusz, zwierzchnik celników i bardzo bogaty. Chciał on koniecznie zobaczyć Jezusa, kto to jest, ale nie mógł z powodu tłumu, gdyż był niskiego wzrostu. Pobiegł więc naprzód i wspiął się na sykomorę, aby móc Go ujrzeć, tamtędy bowiem miał przechodzić. Gdy Jezus przyszedł na to miejsce, spojrzał w górę i rzekł do niego: „Zacheuszu, zejdź prędko, albowiem dziś muszę się zatrzymać w twoim domu”. Zeszedł więc z pośpiechem i przyjął Go rozradowany. A wszyscy widząc to, szemrali: „Do grzesznika poszedł w gościnę”. Lecz Zacheusz stanął i rzekł do Pana: „Panie, oto połowę mego majątku daję ubogim, a jeśli kogo w czym skrzywdziłem, zwracam poczwórnie”. Na to Jezus rzekł do niego: „Dziś zbawienie stało się udziałem tego domu, gdyż i on jest synem Abrahama. Albowiem Syn Człowieczy przyszedł szukać i zbawić to, co zginęło”.

Join now and claim william hill bonus - wbetting.co.uk