Wielki Tydzień

Środa
16:30 – Droga Krzyżowa ulicami osiedla przy kościele

Wielki Czwartek
7:00 – Modlitwa psalmami - Jutrznia
18:00 – Msza święta Wieczerzy Pańskiej z obrzędem umywania nóg

Wielki Piątek
7:00 – Modlitwa psalmami – Jutrznia
15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia w godzinie śmierci Pana Jezusa
17:00 – Droga Krzyżowa
18:00 – Liturgia Wielkiego Piątku
21:00 – adoracja przy Grobie Pańskim – wspólnota Marana Tha


Wielka Sobota
7:00 – Modlitwa psalmami – Jutrznia
8:00 - 13:00 – błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny, co pół godziny


Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego
20:00 – Wigilia Paschalna – czuwanie w Noc Zmartwychwstania (przynosimy świece)

Wielka Niedziela
6:00 – Procesja rezurekcyjna i msza św., inne msze św. godz. 9:00, 10:30, 12:00, 18:00, 19:00 – Uwielbienie Chrystusa Zmartwychwstałego (prowadzi wspólnota Marana Tha)

Wydarzenia

 

Ogłoszenia duszpasterskie

 

Ostatnio dodane...

Dobra Nowina

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • 2021-10-17, 29. Niedziela zwykła
    Mk 10,35-45Jakub i Jan, synowie Zebedeusza, podeszli do Jezusa i rzekli: «Nauczycielu, pragniemy, żebyś nam uczynił to, o co Cię poprosimy». On ich zapytał: «Co chcecie, żebym wam uczynił?» Rzekli Mu: «Daj nam, żebyśmy w Twojej chwale siedzieli jeden po prawej, a drugi po lewej Twej stronie». Jezus im odparł: «Nie wiecie, o co prosicie. Czy możecie pić kielich, który Ja mam pić, albo przyjąć chrzest, którym Ja mam być ochrzczony?» Odpowiedzieli Mu: «Możemy». Lecz Jezus rzekł do nich: «Kielich, który Ja mam pić, wprawdzie pić będziecie; i chrzest, który Ja mam przyjąć, wy również przyjmiecie. Nie do Mnie jednak należy dać miejsce po mojej stronie prawej lub lewej, ale dostanie się ono tym, dla których zostało przygotowane». Gdy usłyszało to dziesięciu pozostałych, poczęli oburzać się na Jakuba i Jana. A Jezus przywołał ich do siebie i rzekł do nich: «Wiecie, że ci, którzy uchodzą za władców narodów, uciskają je, a ich wielcy dają im odczuć swą władzę. Nie tak będzie między wami. Lecz kto by między wami chciał się stać wielkim, niech będzie sługą waszym. A kto by chciał być pierwszym między wami, niech będzie niewolnikiem wszystkich. Bo i Syn Człowieczy nie przyszedł, aby mu służono, lecz żeby służyć i dać swoje życie jako okup za wielu».

Join now and claim william hill bonus - wbetting.co.uk