Konkurs na prace budowlane

Konkurs na prace budowlane przy parafii pw. Ducha Świętego w Poniatowej. 24-320 Poniatowa ul. Lubelska 5

Nazwa projektu: Remont i modernizacja świetlicy edukacyjno-kulturalnej przy Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Ducha Świętego w Poniatowej

 

 

 

  1. Zakres prac
  2. Roboty ogólnobudowlane

1.1.Demontaż i zamurowanie drzwi wewnętrznych,

1.2.Uzupełnienie tynków na ścianie,

1.3.Rozebranie posadzki z płytek,

1.4.Wyrównanie podłoża pod posadzki z płytek w pomieszczeniu świetlicy, witrołapie i korytarzu wejściowym,

1.5.Wykonanie posadzki z płytek gresowych nieglazurowanych,

1.6.Wykonanie cokolików płytek w wysokości 15cm.

1.7.Obłożenie schodów wejściowych płytkami gresowymi antypoślizgowymi z cokolikami 10cm,

1.8. Gruntowanie podłoża pod tynk mozaikowy

1.9. Wykonanie ręczne tynku mozaikowego (lamperie) trzy pas, dwa kolory, pasy poziome od góry do dołu 30cm, 100cm, 15cm,

1.10.Wykonanie ścianki wiatrołapu, aluminim z drzwiami wejściowymi duskrzydłowymi150x200 cm i naświetleniem,

1.11. Wymiana drzwi wewnętrznych 90x200,

1.12. Malowanie ścian i sufitów

2. Modernizacja oświetlenia

2.1. Wymiana opraw żarowych na oprawy rastrowe świetlówkowe 4x18W

2.2. Wymiana gniazd wtykowych podtynkowych i wyłączników

2.3. Wymiana instalacji w wiatrołapie.

II. Informacje

 

Oferty można składać w dniach 07.10 – 10.10.2014r. w kancelarii parafialnej w Poniatowej ul. Lubelska 5 w godz. 8-9 (tel. 81 820 41 66).

Termin rozpoczęcia prac 20 listopada 2014 r.

Wydarzenia

 

Ogłoszenia duszpasterskie

 

Ostatnio dodane...

Dobra Nowina

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • 2021-09-26, 26. Niedziela zwykła
    Mk 9,38-43.45.47-48Apostoł Jan rzekł do Jezusa: «Nauczycielu, widzieliśmy kogoś, kto nie chodzi z nami, jak w Twoje imię wyrzucał złe duchy, i zaczęliśmy mu zabraniać, bo nie chodzi z nami». Lecz Jezus odrzekł: «Przestańcie zabraniać mu, bo nikt, kto uczyni cud w imię moje, nie będzie mógł zaraz źle mówić o Mnie. Kto bowiem nie jest przeciwko nam, ten jest z nami. Kto wam poda kubek wody do picia, dlatego że należycie do Chrystusa, zaprawdę, powiadam wam, nie utraci swojej nagrody. A kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą, temu lepiej byłoby kamień młyński uwiązać u szyi i wrzucić go w morze. Jeśli zatem twoja ręka jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie ułomnym wejść do życia wiecznego, niż z dwiema rękami pójść do piekła w ogień nieugaszony. I jeśli twoja noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie chromym wejść do życia, niż z dwiema nogami być wrzuconym do piekła. Jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je; lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do królestwa Bożego, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła, gdzie robak ich nie ginie i ogień nie gaśnie».

Join now and claim william hill bonus - wbetting.co.uk