Życzenia z okazji świąt Narodzenia Pańskiego

Bóg staje się człowiekiem - to znacznie więcej niż tylko znak solidarności, współczucia i bliskości. Od tej pory żadna noc nie jest zbyt ciemna, a z tego rodzi się nadzieja: „To jest ciało Moje”.

Wobec Tego wydarzenia nikt nie może pozostać obojętny. Na przyjście Chrystusa, Maryja udziela odpowiedzi pełnej wiary, a od niej już blisko do miłości i nadziei względem Boga i drugiego człowieka. Tej wielkiej nadziei, która daje pokój i radość, życzymy wszystkim na Święta i nadchodzący Nowy Rok.

Dzieląc się radością wypływającą z narodzin Jezusa, składamy najserdeczniejsze życzenia: niech przeżywane Boże Narodzenie umocni wiarę, nadzieję i miłość w naszym życiu, powołaniu, relacji do Boga oraz bliźniego, a czas świąt Narodzenia Pańskiego będzie czasem pełnym pokoju i błogosławieństwa spędzonym w rodzinnej atmosferze.

Składamy najserdeczniejsze życzenia
Bożego pokoju, radości i miłości

Ks. Proboszcz
Ks. Senior
Księża Wikariusze

• Sobota 2020-11-28, 34. tydz. zwykły
    Łk 21,34-36Jezus powiedział do swoich uczniów: «Uważajcie na siebie, aby wasze serca nie były ociężałe wskutek obżarstwa, pijaństwa i trosk doczesnych, żeby ten dzień nie spadł na was znienacka jak potrzask. Przyjdzie on bowiem na wszystkich, którzy mieszkają na całej ziemi. Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym».