PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
tel/fax: 81 820 41 66

Bank Spółdzielczy Poniatowa
37 8735 0007 0007 72912 0000 010

Księża dyżurują w kancelarii od poniedziałku do soboty w godzinach od 16:00 do 17:30.

Wymagania i potrzebne informacje:

Właściwym miejscem przyjmowania Sakramentów jest Parafia miejsca zamieszkania, a nie jakikolwiek związek ze szkołą czy miejscem zameldowania.

• Wtorek 2021-01-26, Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa
    Mk 3,31-35Nadeszła Matka Jezusa i bracia i stojąc na dworze, posłali po Niego, aby Go przywołać. A tłum ludzi siedział wokół Niego, gdy Mu powiedzieli: «Oto Twoja Matka i bracia na dworze szukają Ciebie». Odpowiedział im: «Któż jest moją matką i którzy są moimi braćmi?» I spoglądając na siedzących dokoła Niego, rzekł: «Oto moja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten jest Mi bratem, siostrą i matką».