Msze Św. i nabożeństwa

Droga Krzyżowa dla dorosłych - piątek godz. 17:00
Gorzkie Żale - niedziela godz. 17:15

Nabożeństwa stałe

Codziennie, przed Mszą świętą poranną jest odmawiana koronka do Miłosierdzia Bożego
Codziennie, przed Mszą świętą wieczorną jest odmawiany różaniec
W każdą niedzielą i Uroczystość, oraz Święta maryjne - Godzinki do NMP o godz. 7:00
W każdy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji kapłanów, powołań do kapłaństwa, życia zakonnego i konsekrowanego 17:00-18:00

Każdego miesiąca
Pierwsza niedziela miesiąca:
Wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja

Pierwszy piątek miesiąca:
Całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu:
19:00-21:00 - wspólnota "MARANA THA";
21:00-22:00 - adoracja indywidualna;
22:00-5:00 - czuwanie "WSPÓLNOTA ADORACJI"
5:00 - Msza św. w intencji nawrócenia się grzeszników

Pierwsza sobota miesiąca:
Nabożeństwo i zmiana tajemnic Kółek Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 18:00

Druga sobota miesiąca:
Odwiedziny chorych i niepełnosprawnych

Piątek po trzeciej niedzieli miesiąca:
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30

W ciągu Roku

Modlitwa za zmarłych (różaniec) codziennie w listopadzie - godz. 17:30
Nowenna do Bożego Narodzenia
Nowenna przed Niepokalanym Poczęciem NMP
Nowenna do św. Józefa
Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego

• Czwartek 2021-09-16, Wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa
    Łk 7,36-50Jeden z faryzeuszów zaprosił Jezusa do siebie na posiłek. Wszedł więc do domu faryzeusza i zajął miejsce za stołem. A oto kobieta, która prowadziła w mieście życie grzeszne, dowiedziawszy się, że gości w domu faryzeusza, przyniosła flakonik alabastrowy olejku i stanąwszy z tyłu u Jego stóp, płacząc, zaczęła łzami oblewać Jego stopy i włosami swej głowy je wycierała. Potem całowała Jego stopy i namaszczała je olejkiem. Widząc to, faryzeusz, który Go zaprosił, mówił sam do siebie: «Gdyby On był prorokiem, wiedziałby, co to za jedna i jaka to jest ta kobieta, która się Go dotyka, że jest grzesznicą». Na to Jezus rzekł do niego: «Szymonie, mam ci coś do powiedzenia». On rzekł: «Powiedz, Nauczycielu». «Pewien wierzyciel miał dwóch dłużników. Jeden winien mu był pięćset denarów, a drugi pięćdziesiąt. Gdy nie mieli z czego oddać, darował obydwom. Który z nich więc będzie go bardziej miłował?» Szymon odpowiedział: «Przypuszczam, że ten, któremu więcej darował». On zaś mu rzekł: «Słusznie osądziłeś». Potem, zwróciwszy się w stronę kobiety, rzekł do Szymona: «Widzisz tę kobietę? Wszedłem do twego domu, a nie podałeś Mi wody do nóg; ona zaś łzami oblała mi stopy i otarła je swymi włosami. Nie powitałeś mnie pocałunkiem; a ona, odkąd wszedłem, nie przestała całować stóp moich. Głowy nie namaściłeś Mi oliwą; ona zaś olejkiem namaściła moje stopy. Dlatego powiadam ci: Odpuszczone są jej liczne grzechy, ponieważ bardzo umiłowała. A ten, komu mało się odpuszcza, mało miłuje». Do niej zaś rzekł: «Odpuszczone są twoje grzechy». Na to współbiesiadnicy zaczęli mówić sami do siebie: «Któż On jest, że nawet grzechy odpuszcza?» On zaś rzekł do kobiety: «Twoja wiara cię ocaliła, idź w pokoju».