Msze Św. i nabożeństwa

Droga Krzyżowa dla dorosłych - piątek godz. 17:00
Gorzkie Żale - niedziela godz. 17:15

Nabożeństwa stałe

Codziennie, przed Mszą świętą poranną jest odmawiana koronka do Miłosierdzia Bożego
Codziennie, przed Mszą świętą wieczorną jest odmawiany różaniec
W każdą niedzielą i Uroczystość, oraz Święta maryjne - Godzinki do NMP o godz. 7:00
W każdy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji kapłanów, powołań do kapłaństwa, życia zakonnego i konsekrowanego 17:00-18:00

Każdego miesiąca
Pierwsza niedziela miesiąca:
Wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja

Pierwszy piątek miesiąca:
Całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu:
19:00-21:00 - wspólnota "MARANA THA";
21:00-22:00 - adoracja indywidualna;
22:00-5:00 - czuwanie "WSPÓLNOTA ADORACJI"
5:00 - Msza św. w intencji nawrócenia się grzeszników

Pierwsza sobota miesiąca:
Nabożeństwo i zmiana tajemnic Kółek Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 18:00

Druga sobota miesiąca:
Odwiedziny chorych i niepełnosprawnych

Piątek po trzeciej niedzieli miesiąca:
Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30

W ciągu Roku

Modlitwa za zmarłych (różaniec) codziennie w listopadzie - godz. 17:30
Nowenna do Bożego Narodzenia
Nowenna przed Niepokalanym Poczęciem NMP
Nowenna do św. Józefa
Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego

• Środa 2021-06-16, Dzień powszedni
    Mt 6,1-6.16-18Jezus powiedział do swoich uczniów: «Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej bowiem nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie. Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni to lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. Kiedy pościcie, nie bądźcie posępni jak obłudnicy. Przybierają oni wygląd ponury, aby pokazać ludziom, że poszczą. Zaprawdę, powiadam wam, już odebrali swoją nagrodę. Ty zaś, gdy pościsz, namaść sobie głowę i obmyj twarz, aby nie ludziom pokazać, że pościsz, ale Ojcu twemu, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie».