Odpust parafialny – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Odpust parafialny – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Kościół Poniatowa Parafia Ducha Świętego w Poniatowej wieża dzwonnica

Odpust w naszej parafii przeżywamy – jak zawsze, wraz z całym Kościołem – w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Główne uroczystości odpustowe odbędą się w niedzielę 19 maja 2024 roku.

Naszej wspólnocie parafialnej patronuje od samego początku jej istnienia Duch Święty. 19 maja Roku Pańskiego 2024 będziemy obchodzili Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, a w związku z tym będziemy się radowali Odpustem parafialnym.

Już teraz zapraszamy na Sumę odpustową, która zostanie odprawiona o godz. 12:00. Będziemy wówczas modlili się i polecali dobremu Bogu wszystkich Parafian. Zechciejmy znaleźć w tym dniu czas, aby w naszej wspólnocie być ze sobą, a przez to dalej budować się nawzajem i wzrastać ku świętości.

Data:
Witryna internetowa: