Konkurs na prace budowlane

Konkurs na prace budowlane przy parafii pw. Ducha Świętego w Poniatowej. 24-320 Poniatowa ul. Lubelska 5

Nazwa projektu: Remont i modernizacja świetlicy edukacyjno-kulturalnej przy Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Ducha Świętego w Poniatowej

 

 

 

  1. Zakres prac
  2. Roboty ogólnobudowlane

1.1.Demontaż i zamurowanie drzwi wewnętrznych,

1.2.Uzupełnienie tynków na ścianie,

1.3.Rozebranie posadzki z płytek,

1.4.Wyrównanie podłoża pod posadzki z płytek w pomieszczeniu świetlicy, witrołapie i korytarzu wejściowym,

1.5.Wykonanie posadzki z płytek gresowych nieglazurowanych,

1.6.Wykonanie cokolików płytek w wysokości 15cm.

1.7.Obłożenie schodów wejściowych płytkami gresowymi antypoślizgowymi z cokolikami 10cm,

1.8. Gruntowanie podłoża pod tynk mozaikowy

1.9. Wykonanie ręczne tynku mozaikowego (lamperie) trzy pas, dwa kolory, pasy poziome od góry do dołu 30cm, 100cm, 15cm,

1.10.Wykonanie ścianki wiatrołapu, aluminim z drzwiami wejściowymi duskrzydłowymi150x200 cm i naświetleniem,

1.11. Wymiana drzwi wewnętrznych 90x200,

1.12. Malowanie ścian i sufitów

2. Modernizacja oświetlenia

2.1. Wymiana opraw żarowych na oprawy rastrowe świetlówkowe 4x18W

2.2. Wymiana gniazd wtykowych podtynkowych i wyłączników

2.3. Wymiana instalacji w wiatrołapie.

II. Informacje

 

Oferty można składać w dniach 07.10 – 10.10.2014r. w kancelarii parafialnej w Poniatowej ul. Lubelska 5 w godz. 8-9 (tel. 81 820 41 66).

Termin rozpoczęcia prac 20 listopada 2014 r.

Wydarzenia

 

Ogłoszenia duszpasterskie

 

Ostatnio dodane...

Dobra Nowina

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • 2021-10-17, 29. Niedziela zwykła
    Mk 10,35-45Jakub i Jan, synowie Zebedeusza, podeszli do Jezusa i rzekli: «Nauczycielu, pragniemy, żebyś nam uczynił to, o co Cię poprosimy». On ich zapytał: «Co chcecie, żebym wam uczynił?» Rzekli Mu: «Daj nam, żebyśmy w Twojej chwale siedzieli jeden po prawej, a drugi po lewej Twej stronie». Jezus im odparł: «Nie wiecie, o co prosicie. Czy możecie pić kielich, który Ja mam pić, albo przyjąć chrzest, którym Ja mam być ochrzczony?» Odpowiedzieli Mu: «Możemy». Lecz Jezus rzekł do nich: «Kielich, który Ja mam pić, wprawdzie pić będziecie; i chrzest, który Ja mam przyjąć, wy również przyjmiecie. Nie do Mnie jednak należy dać miejsce po mojej stronie prawej lub lewej, ale dostanie się ono tym, dla których zostało przygotowane». Gdy usłyszało to dziesięciu pozostałych, poczęli oburzać się na Jakuba i Jana. A Jezus przywołał ich do siebie i rzekł do nich: «Wiecie, że ci, którzy uchodzą za władców narodów, uciskają je, a ich wielcy dają im odczuć swą władzę. Nie tak będzie między wami. Lecz kto by między wami chciał się stać wielkim, niech będzie sługą waszym. A kto by chciał być pierwszym między wami, niech będzie niewolnikiem wszystkich. Bo i Syn Człowieczy nie przyszedł, aby mu służono, lecz żeby służyć i dać swoje życie jako okup za wielu».

Join now and claim william hill bonus - wbetting.co.uk