Mężczyźni Świętego Józefa

Wspólnoty w Parafii pw. Ducha Świętego w Poniatowej

Mężczyźni Świętego Józefa

Mężczyźni Świętego Józefa Parafia Poniatowa grafika duża
Grupa Mężczyzn Świętego Józefa, która istnieje w naszej parafii od kilku lat, to wspólnota mężczyzn w różnym wieku, różnych stanów i zawodów, ale cel jest jeden: spotkać Boga w swoim życiu i zaufać Mu, aby przez wstawiennictwo Świętego Józefa realizować się w codziennym życiu zgodnie z Bożym powołaniem.

Trzonem naszych spotkań jest Adoracja Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia, po której spotykamy się w salce katechetycznej.

Naszym duszpasterzem jest ks. Hubert Suszek.

rok inauguracji Grupy Mężczyzn Świętego Józefa w Poniatowej

członków Grupy Mężczyzn Świętego Józefa w naszej Parafii

>50

spotkań Grupy Mężczyzn Świętego Józefa w naszej Parafii

Spotkania Grupy odbywają się w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca o godz. 15:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mężczyzn naszej parafii!

„Od niektórych świętych otrzymujemy pomoc w szczególnych sprawach, ale od św. Józefa pomoc jest udzielana we wszystkich, a poza tym broni on tych wszystkich, którzy z pokorą zwracają się do niego.”

Św. Bernard z Clairvaux