Grupa modlitwy Ojca Pio

Wspólnoty w Parafii pw. Ducha Świętego w Poniatowej

Grupa modlitwy Ojca Pio

Grupa modlitwy Ojca Pio Parafia Poniatowa grafika
Grupa modlitwy Ojca Pio zachęca do spotkania z Bogiem w skupieniu i bez pośpiechu. Spotkania modlitewne odbywają się raz w miesiącu – w niedzielę. Rozważamy tajemnice różańca świętego wraz z przesłaniami modlitewnymi Ojca Pio przed Najświętszym Sakramentem, uczestniczymy w wieczornej Mszy Świętej, a później – w oparciu o czasopismo „Głos Ojca Pio” – rozważamy zagadnienia związane z życiem Ojca Pio.

Kieruje nami wskazówka świętego patrona, że „szuka się Boga w książkach, a znajduje się Go w modlitwie”.

Naszym kierownikiem duchowym jest ks. Hubert Suszek.

rok inauguracji Grupy modlitwy Ojca Pio w Poniatowej

członków Grupy modlitwy Ojca Pio w naszej Parafii

>35

spotkań Grupy modlitwy Ojca Pio w naszej Parafii

Spotkania Grupy modlitwy Ojca Pio w naszej parafii odbywają się raz w miesiącu – w trzecią lub czwartą niedzielę miesiąca.

Serdecznie zachęcamy parafian do udziału w spotkaniach Grupy modlitwy Ojca Pio, aby przez wspólną modlitwę spotykać Boga Żywego oraz wsparcie wypływające z przyjacielskiej wspólnotowej relacji.

„Dobra modlitwa porusza Boże serca i zawsze skłania je do spełnienia naszych próśb.”

Święty Ojciec Pio