Schola Parafialna „W Mocy Ducha”

Wspólnoty w Parafii pw. Ducha Świętego w Poniatowej

Schola Parafialna
„W Mocy Ducha”

Schola Parafialna W Mocy Ducha Parafia Poniatowa schola dziecięca wspólnoty parafialne
Schola Parafialna „W Mocy Ducha” powstała we wrześniu 2021 roku. Naszym Pasterzem i opiekunem jest ksiądz Hubert Suszek, a scholę prowadzą Dorota Pietraś, Grzegorz Przybycień i Leszek Kramek. W skład scholi wchodzą dzieci w różnym wieku, zaczynając od najmłodszych przedszkolaków, a kończąc na naszej młodzieży.

Posługujemy muzycznie podczas Mszy Świętej o godz. 12:00, co jest dla nas niezwykłą radością. Jak powiedział Święty Augustyn: „Śpiewać pięknie Bogu, to znaczy śpiewać z radością. Co znaczy śpiewać z radością? Znaczy to, aby rozumieć, że nie można wyrazić słowami tego, co śpiewa się sercem”.

2021

rok założenia Scholi Parafialnej „W Mocy Ducha”

>20

członków Scholi Parafialnej „W Mocy Ducha”

>20

spotkań Scholi Parafialnej „W Mocy Ducha”

Schola Parafialna „W Mocy Ducha” na próbach spotyka się raz na kilka tygodni w górnej salce naszego kościoła.

W każdym momencie można do nas dołączyć – zapraszamy serdecznie!

Do góry Skip to content