ŚDM – Młodzi z Ducha

Wspólnoty w Parafii pw. Ducha Świętego w Poniatowej

ŚDM – Młodzi z Ducha

Wspólnota Młodzieżowa ŚDM Młodzi z Ducha Parafia Poniatowa zdjęcie grupowe Lizbona 2023
ŚDM – Młodzi z Ducha to wspólnota zrzeszająca młodych ludzi różnych wspólnot z terenu Parafii Poniatowa i okolic. Lektorzy, Oaza, LSO, Schola Parafialna, Ministranci i Odnowa w Duchu Świętym, licealiści, studenci, pracujący młodzi ludzie z różnych środowisk, różnych kręgów, którzy chcą poznawać miłość Boga, żyć nią i we wspólnocie kroczyć do świętości.

Pilnuje nas i prowadzi, byśmy nie zboczyli, ks. Łukasz Protasiewicz we współpracy z Duchem Świętym!

Wspólnota młodzieżowa Młodzi z Ducha u początków istnienia była inicjatywą młodych, przygotowujących się na spotkanie z rówieśnikami w ramach Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie. Jednak bardzo szybko powiększyła się o nowych członków, którzy na co dzień chcą tworzyć piękne rzeczy, na Bożą chwałę!

2021

rok założenia wspólnoty ŚDM – Młodzi z Ducha

35

członków wspólnoty ŚDM – Młodzi z Ducha

>20

spotkań wspólnoty ŚDM – Młodzi z Ducha

Zapraszamy na spotkania wspólnoty ŚDM – Młodzi z Ducha w drugą i czwartą sobotę miesiąca o godz. 19:00 w salce dolnego kościoła!

Do góry Skip to content