Alumn Michał Dacka przyjął strój duchowny

Alumn Michał Dacka strój duchowny Archikatedra św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty Lublin Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie Parafia Poniatowa

W sobotę 19 listopada w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty w Lublinie miała miejsce uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa Adama Baba, podczas której alumni III roku, a wśród nich także nasz parafianin Michał Dacka, przyjęli strój duchowny.

Podczas homilii, Ksiądz Biskup Adam Bab podkreślił rolę dawania świadectwa o Chrystusie a także zaznaczył, że choć sutanna skrywa ciało, to winna zawsze ukazywać to, co jest we wnętrzu.

1 komentarz

1. 26 listopada 2022 at 18:32
    Anna

Brawo Michałku! Gratulacje, że poświęciłeś się na wyłączną służbę Bogu. Módlmy się, aby dobry Bóg przymnażał pracowników potrzebnych w Jego winnicy!