Marsz Papieski 2023 – Parafia Poniatowa

Święty Papież Jan Paweł II Marsz Papieski 2023 Parafia Poniatowa grafika web

W niedzielę 2 kwietnia 2023 roku przypada 18. rocznica śmierci Świętego Jana Pawła II. Z tej okazji przez ulice naszego miasta przejdzie Marsz Papieski 2023, jako wyraz wdzięczności za osobę i dzieło Wielkiego, Świętego Papieża.

Marsz Papieski 2023 w naszej Parafii – planowany przebieg uroczystości

Nasze spotkanie rozpoczniemy od uczestnictwa we Mszy Świętej o godz. 12:00. Następnie z modlitwą na ustach przejdziemy spod kościoła parafialnego na Plac Konstytucji 3 Maja. W centralnym punkcie miasta swoje słowo wygłosi do nas Pan prof. Paweł SkrzydlewskiRektor Akademii Zamojskiej.

Marsz Papieski 2023, czyli hołd dla Wielkiego Papieża Polaka

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w Marszu Papieskim 2023 wszystkich mieszkańców Poniatowej. W ten sposób okażemy naszą wdzięczność oraz szacunek Świętemu Janowi Pawłowi II – największemu z Polaków.