Pomoc niepełnosprawnym – Parafia Poniatowa

pomoc niepełnosprawnym osoba na wózku inwalidzkim Parafia Poniatowa

Nasza Parafia po raz kolejny zaangażowała się w pomoc niepełnosprawnym. W niedzielę 22 stycznia po każdej Eucharystii Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną przeprowadzało zbiórkę pieniędzy na zakup busa przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych.

Bus ten jest niezbędny, aby przewozić podopiecznych z miejsca zamieszkania do ośrodka oraz podczas różnych wyjazdów integracyjnych. Koszt jego zakupu wynosi 300 tysięcy złotych.

Osoby zbierające ofiary do puszek przekazywały Ofiarodawcom obrazek Pana Jezusa Miłosiernego z intencją dziękczynną, a podopieczni ze Środowiskowego Ośrodka Wsparcia „Pinokio”, prowadzonego przez Stowarzyszenie, zaprezentowali po Mszy Św. o godz. 12:00 przedstawienie słowno-muzyczne o tematyce Bożonarodzeniowej.

Każdy, kto chciałby pomóc, może dokonać przelewu na następujące konto:
Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Poniatowej
Konto bankowe: 91 8735 0007 0006 9616 2000 0010
nr KRS 0000012774

Wszystkim zaangażowanym w pomoc niepełnosprawnym z naszego regionu Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Poniatowej, członkowie, pracownicy i podopieczni Stowarzyszenia składają serdeczne „Bóg zapłać”!