Spotkanie „Bóg kocha proces” – Fundacja 12 Kroków

Fundacja 12 Kroków spotkanie religijne Lublin Bóg kocha proces bibliodrama prelekcja Ksiądz Romuald Jaworski

Fundacja 12 Kroków serdecznie zaprasza na spotkanie z założycielem warsztatów XII kroków – „Wreszcie żyć”, Księdzem profesorem Romualdem Jaworskim. Na spotkaniu pt. „Bóg kocha proces – Duchowość dwunastu kroków a Psychoterapia” dowiemy się czym są warsztaty, dla kogo i dlaczego warto troszczyć się o rozwój duchowy i psychiczny.

Oprócz prelekcji ks. Jaworskiego usłyszymy świadectwa osób, które przeszły warsztaty. Na zakończenie planowany jest także koncert jednego z uczestników warsztatów.

Spotkanie odbędzie się 3 grudnia w auli Caritas. Tuż po pierwszej części będzie szansa na wzięcie udziału w Bibliodramie, czyli chrześcijańskiej technice psychoterapeutycznej. Bibliodrama odbędzie się w sali przy Parafii pw. św. Michała Archanioła w Lublinie.