Świąteczne Życzenia Wielkanocne 2023

Świąteczne Życzenia Wielkanocne 2023 Parafia Poniatowa krzyż serce Wielkanoc

Wielkanoc to czas wielkiego triumfu życia nad śmiercią. „Uświęcająca siła tej nocy oddala zbrodnie, z przewin obmywa, przywraca niewinność upadłym, a radość smutnym, rozprasza nienawiść, usposabia do zgody i ugina potęgi”. Z tej okazji Duszpasterze Parafii pod wezwaniem Ducha Świętego w Poniatowej pragną złożyć Drogim Parafianom oraz Gościom najserdeczniejsze Życzenia Wielkanocne 2023.

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2023

Wszystkim rodzinom Parafii w Poniatowej i naszym Gościom, osobom samotnym, chorym i cierpiącym, dzieciom i młodzieży życzymy, aby spotkanie ze Zmartwychwstałym ożywiło naszą wiarę w Syna Bożego.

Niech Chrystus Zmartwychwstały wypełni nasze serca pokojem i wielkanocną radością.

Życzymy Wszystkim pokoju serca, radości rozpromieniającej każdy dzień oraz nadziei, która nigdy nie gaśnie.

Duszpasterze Parafii Ducha Świętego w Poniatowej

ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2023

KARTKA ŚWIĄTECZNA

Świąteczne Życzenia Wielkanocne 2023 – Duszpasterze naszej Parafii składają najserdeczniejsze życzenia na Wielkanoc 2023 dla wszystkich Parafian oraz przybyłych Gości

Składamy najserdeczniejsze Świąteczne Życzenia Wielkanocne 2023 – Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarza Was pokojem i wielkanocną radością!