Świąteczne Życzenia Wielkanocne 2024

Wielkanoc 2024 świąteczne katolickie życzenia wielkanocne grafika Parafia Poniatowa

Wielkanoc to czas wielkiego triumfu życia nad śmiercią. „Uświęcająca siła tej nocy oddala zbrodnie, z przewin obmywa, przywraca niewinność upadłym, a radość smutnym, rozprasza nienawiść, usposabia do zgody i ugina potęgi”. Z tej okazji Duszpasterze Parafii pod wezwaniem Ducha Świętego w Poniatowej pragną złożyć Drogim Parafianom oraz Gościom najserdeczniejsze Życzenia Wielkanocne 2024.

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2024

Wszystkim naszym Parafianom oraz gościom życzymy, aby Zmartwychwstały Pan mocą swej miłości przywracał w naszych sercach radość życia i napełniał je pokojem.

Niech Zbawiciel umacnia jedność naszych rodzin i przyniesie ulgę chorym, cierpiącym oraz samotnym.

Niech odradza w nas łaskę wiary, nadziei i miłości, abyśmy z ufnością potrafili wszystko Mu zawierzyć.

Duszpasterze Parafii Ducha Świętego w Poniatowej

ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2024

KARTKA ŚWIĄTECZNA

Świąteczne Życzenia Wielkanocne 2024 – Duszpasterze naszej Parafii składają najserdeczniejsze życzenia na Wielkanoc 2024 dla wszystkich Parafian oraz przybyłych Gości

Składamy najserdeczniejsze Świąteczne Życzenia Wielkanocne 2024 – Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarza Was pokojem i wielkanocną radością!