Tydzień Biblijny 2015 w Archidiecezji Lubelskiej

Tydzień Biblijny Pismo Święte Biblia Archidiecezja Lubelska Parafia Poniatowa

W dniu 19 kwietnia 2015 roku w Archidiecezji Lubelskiej przeżywać będziemy Niedzielę Biblijną, która zainauguruje coroczny Tydzień Biblijny.

Zachęcamy do osobistej lektury Słowa Bożego, szczególnie we wspólnotach działających w parafii (informacje u duszpasterzy) oraz do lektury osobistej Pisma Świętego. Na ten czas Tygodnia Biblijnego oraz cały rok liturgiczny polecamy książkę ks. Krzysztofa Wonsa pt. Modlitwa Ewangelią (t. 1-4), zawierającą Ewangelię na każdy dzień wraz z rozważaniami.

Życzymy inspiracji wynikających z pogłębionej lektury Słowa Bożego oraz doświadczania żywej obecności Zmartwychwstałego.

« Żywe […] jest słowo Boże, skuteczne i ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, przenikające aż do rozdzielenia duszy i ducha, stawów i szpiku, zdolne osądzić pragnienia i myśli serca. »
( Hbr 4, 12)