Wraca transmisja Mszy Świętej z naszego kościoła!

Transmisja Mszy Świętej Parafia Poniatowa msza online na żywo grafika

Pragniemy z radością poinformować, iż po wielotygodniowej przerwie spowodowanej zaawansowanymi pracami technicznymi wraca transmisja Mszy Świętej na żywo z naszego kościoła! Msze Święte online będą dostępne na stronie internetowej Parafii, a także na naszym oficjalnym kanale na platformie YouTube.

Cotygodniowa transmisja Mszy Świętej na żywo z naszego kościoła – co warto wiedzieć?

Transmisja Mszy Świętej na naszej stronie parafialnej oraz na oficjalnym kanale YouTube będzie odbywać się w każdą niedzielę (począwszy od 1 października) o stałych porach: o godz. 7:30, 9:00, 10:30 oraz 12:00.

Aby uniknąć ewentualnych problemów technicznych podczas uczestnictwa w Eucharystii drogą internetową, administratorzy transmisji zalecają korzystanie z przeglądarki Google Chrome oraz stabilnego połączenia internetowego. W przypadku zatrzymania transmisji należy sprawdzić swoje połączenie lub naciśnąć klawisz F5 (odśwież stronę).

Transmisja Mszy Świętej na żywo z naszego kościoła – zachęcamy do uczestnictwa!

Gorąco zachęcamy do duchowej łączności z naszą wspólnotą za pośrednictwem transmisji Mszy Świętej z naszego kościoła szczególnie te osoby, które z uzasadnionych przyczyn nie mogą uczestniczyć w niedzielnej Mszy Świętej.

1 komentarz

  1. 25 listopada 2023 at 15:59
    Maria

    To wspaniale. Z mężem często oglądamy Mszę w kościele w Poniatowej. Jest to dla nas “przeniesienie się choć na chwilę do naszego miasta”. Obecnie mieszkamy w Krakowie, ale większą część życia przeżyliśmy w Poniatowej.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do góry