Wycieczka scholi do Poleskiego Parku Narodowego

Wycieczka scholi Poleski Park Narodowy Schola parafialna w mocy ducha Parafia Poniatowa foto 1

W sobotę 22 kwietnia 2023 roku Schola Parafialna „W Mocy Ducha” wyjechała na swoją pierwszą wspólną wycieczkę do Poleskiego Parku Narodowego. Wyjazd okazał się znakomitą przygodą zarówno dla dzieci, jak i opiekunów!

Premierowa wycieczka Scholi parafialnej „W Mocy Ducha” – eksploracja przyrody i słodkie zakończenie

Podczas naszej pierwszej wspólnej wyprawy na łono natury podziwialiśmy wystawę żółwi błotnych, a także chodziliśmy pięknymi ścieżkami oraz kładkami w poleskich lasach. W drodze powrotnej zajechaliśmy natomiast nad Jezioro Zagłębocze i zjedliśmy pyszne lody!

Kolejna wycieczka Scholi parafialnej „W Mocy Ducha” już w planach!

Kwietniowy wyjazd do Poleskiego Parku Narodowego okazał się niezwykle udany. Nawet pogoda dopisała! Już teraz planujemy kolejny wyjazd integracyjny w przyszłym roku.