Wycieczka scholi do Poleskiego Parku Narodowego

Wycieczka scholi Poleski Park Narodowy Schola parafialna w mocy ducha Parafia Poniatowa foto 1

W sobot─Ö 22 kwietnia 2023 roku Schola Parafialna ÔÇ×W Mocy DuchaÔÇŁ wyjecha┼éa na swoj─ů pierwsz─ů wsp├│ln─ů wycieczk─Ö do Poleskiego Parku Narodowego. Wyjazd okaza┼é si─Ö znakomit─ů przygod─ů zar├│wno dla dzieci, jak i opiekun├│w!

Premierowa wycieczka Scholi parafialnej ÔÇ×W Mocy DuchaÔÇŁ ÔÇô eksploracja przyrody i s┼éodkie zako┼äczenie

Podczas naszej pierwszej wsp├│lnej wyprawy na ┼éono natury podziwiali┼Ťmy wystaw─Ö ┼╝├│┼éwi b┼éotnych, a tak┼╝e chodzili┼Ťmy pi─Öknymi ┼Ťcie┼╝kami oraz k┼éadkami w poleskich lasach. W drodze powrotnej zajechali┼Ťmy natomiast nad Jezioro Zag┼é─Öbocze i zjedli┼Ťmy pyszne lody!

Kolejna wycieczka Scholi parafialnej ÔÇ×W Mocy DuchaÔÇŁ ju┼╝ w planach!

Kwietniowy wyjazd do Poleskiego Parku Narodowego okazał się niezwykle udany. Nawet pogoda dopisała! Już teraz planujemy kolejny wyjazd integracyjny w przyszłym roku.

Napisz komentarz

Tw├│j adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s─ů oznaczone *

szesna┼Ťcie − 9 =

Do g├│ry Skip to content