Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w naszej Parafii

nabożeństwo różańcowe Parafia Poniatowa październik modlitwa różańcowa różaniec 2023

Październik jest miesiącem modlitwy różańcowej. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo różańcowe odprawiane w naszym kościele parafialnym codziennie o godz. 17:15.

Nabożeństwo różańcowe 2023: Zapraszamy do wspólnej modlitwy na różańcu!

Przez cały trwający miesiąc w naszym kościele odbywać się będzie nabożeństwo różańcowe. Każdego dnia o godz. 17:15 w modlitwie różańcowej będziemy polecać Bogu wszystkie nasze intencje i prosić o wstawiennictwo Matki Najświętszej w każdej nurtującej nas sprawie.

Nabożeństwo różańcowe jako remedium na codzienne troski

Podążając za nauką Papieża Jana Pawła II, gorąco zachęcamy do regularnego odmawiania tej pięknej modlitwy, która stanowi doskonałe remedium na nasze codzienne zmartwienia i troski.

„W dziesiątki różańca serce nasze może wprowadzić wszystkie sprawy, które składają się na życie człowieka, rodziny, narodu, Kościoła, ludzkości. Sprawy osobiste, sprawy naszych bliźnich, zwłaszcza tych, którzy są nam najbliżsi, tych, o których najbardziej się troszczymy. W ten sposób ta prosta modlitwa różańcowa pulsuje niejako życiem ludzkim” – zachęcał Święty Jan Paweł II.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do góry