Bierzmowanie 2023: Młodzież przyjęła sakrament

Bierzmowanie 2023 sakrament bierzmowania Biskup Adam Bab msza święta Parafia Poniatowa foto 13

W środę 26 kwietnia w naszym kościele parafialnym odbyło się Bierzmowanie 2023. Uczniowie klas VIII Szkoły Podstawowej w Poniatowej przyjęli sakrament z rąk Biskupa Adama Baba.

Bierzmowanie 2023: Młodzież z Parafii Poniatowa umocniona darami Ducha Świętego

Jako uczniowie bardzo cieszymy się, że przez łaskę sakramentu bierzmowania możemy mężnie wyznawać naszą wiarę, a Duch Święty uzdalnia nas do postępowania według jej zasad. Podczas kazania Biskupa Adama Baba dowiedzieliśmy się, że Duch Święty zapoczątkował w nas drogę z Jezusem i teraz od nas zależy współpraca z Jego łaską. Dziękujemy wszystkim, którzy na tej drodze nam towarzyszą i wspierają w osiąganiu chrześcijańskiej dojrzałości.

Uczniowie klas VIII

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do góry