Zapraszamy na zakończenie Oktawy Bożego Ciała

Boże Ciało 2021 procesja Parafia Poniatowa

We czwartek 15 czerwca zakończy się Oktawa Bożego Ciała 2023. Zapraszamy serdecznie na godz. 18:00 do uczestnictwa w uroczystej Mszy Świętej z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy.

Oktawa Bożego Ciała 2023 – informacje organizacyjne

W okresie trwania Oktawy Bożego Ciała w naszym kościele parafialnym codziennie odprawiane są o godz. 18:00 Msze Święte z procesją eucharystyczną, podczas której śpiewana jest Litania do Serca Pana Jezusa. Zakończenie Oktawy nastąpi we czwartek 15 czerwca.

Tego dnia zapraszamy do udziału w uroczystej Eucharystii, która zostanie zwieńczona procesją do czterech ołtarzy: pierwszy przygotowuje Akcja Katolicka, drugi Wspólnota Betania, trzeci Grupa Fatimska, a czwarty będzie w kościele. Podczas czwartkowej Mszy Świętej nastąpi również obrzęd poświęcenia ziół i kwiatów.

Modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała powróci po wakacjach

W związku z uroczystością zakończenia Oktawy Bożego Ciała 2023 w najbliższy czwartek modlitwy o uzdrowienie duszy i ciała nie będzie. Na kolejne spotkanie modlitewne, w trakcie którego będziemy wspólnie wypraszać potrzebne łaski i adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, zapraszamy już po wakacjach, we wrześniu. Do zobaczenia!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do góry