Spotkanie Wielkanocne 2024 w Parafii Poniatowa

Spotkanie Wielkanocne 2024 Rada Duszpasterska Akcja Katolicka Parafia Poniatowa foto 1

We wtorek 9 kwietnia przedstawiciele Akcji Katolickiej oraz Rady Duszpasterskiej zorganizowali w naszym ko┼Ťciele tradycyjne Spotkanie Wielkanocne 2024. Zapraszamy na kr├│tk─ů relacj─Ö z tego wydarzenia.

Spotkanie Wielkanocne 2024 w Parafii Poniatowa: Wyj─ůtkowa strawa dla ducha i cia┼éa

Akcja Katolicka i Rada Duszpasterska ┼Ťwi─Ötuj─ů wsp├│lnie r├│┼╝ne uroczysto┼Ťci, a szczeg├│ln─ů okazj─ů ku celebracji jest najwa┼╝niejsze i zarazem najstarsze ┼Ťwi─Öto w Ko┼Ťciele Katolickim ÔÇô Niedziela Zmartwychwstania Pa┼äskiego. Tym razem cz┼éonkowie obu grup parafialnych spotkali si─Ö na tradycyjnym ÔÇ×jajeczkuÔÇŁ we wtorek 9 kwietnia w salce katechetycznej na terenie ko┼Ťcio┼éa.

Przyby┼éych na Spotkanie Wielkanocne 2024 przywita┼é Ksi─ůdz Proboszcz Piotr Petryk, kt├│ry z┼éo┼╝y┼é wszystkim po┼Ťwi─ůteczne ┼╝yczenia oraz podzi─Ökowa┼é za dotychczasow─ů prac─Ö na rzecz naszej Parafii. Nast─Öpnie Ks. Senior J├│zef Brzozowski odprawi┼é modlitw─Ö i pob┼éogos┼éawi┼é pokarmy, kt├│re zebrani go┼Ťcie mogli z przyjemno┼Ťci─ů degustowa─ç. Na sto┼éach nie zabrak┼éo klasycznych wielkanocnych potraw, takich jak barszcz bia┼éy, jaja faszerowane, sa┼éatka jarzynowa czy ┼Ťwi─ůteczny Mazurek.

Spotkanie Wielkanocne 2024: Pie┼Ťni Wielkanocne i Apel Jasnog├│rski na zako┼äczenie

Niezast─ůpiony i s┼éyn─ůcy ze znakomitego poczucia humoru Ksi─ůdz Hubert Suszek zadba┼é natomiast o to, aby Spotkanie Wielkanocne 2024 przebieg┼éo w mi┼éej i zabawnej atmosferze. Spotkanie uatrakcyjni┼éy r├│wnie┼╝ ┼Ťpiewy Pie┼Ťni Wielkanocnych, a ca┼ée wydarzenie zwie┼äczy┼é Apel Jasnog├│rski o godz. 21:00.

Nast─Öpna okazja do wsp├│lnego celebrowania nadarzy si─Ö dopiero za kilka miesi─Öcy, tym niemniej ju┼╝ dzi┼Ť zapraszamy naszych Parafian do uczestnictwa w tym niezwykle radosnym wydarzeniu, jakim jest ┼Ťwi─ůteczne spotkanie naszych grup parafialnych!

Napisz komentarz

Tw├│j adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s─ů oznaczone *

Do g├│ry Skip to content