Świąteczne Życzenia Bożonarodzeniowe 2023

Kartka Bożonarodzeniowa 2023 kartka świąteczna Boże Narodzenie Święta Parafia Poniatowa foto główne Świąteczne Życzenia Bożonarodzeniowe 2023

Wsłuchujemy się w głos Papieża Franciszka, który przypomina, że Boże Narodzenie to Jezus, który przychodzi. Jezus, który przychodzi, aby dotknąć Twojego serca, Jezus, który przychodzi, aby dotknąć Twojej rodziny, który przychodzi do Ciebie, do Twojego domu, do Twojego serca, do Twojego życia”. Z tej okazji naszym Drogim Parafianom i Gościom pragniemy złożyć najserdeczniejsze Świąteczne Życzenia Bożonarodzeniowe!

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE 2023

Drodzy Parafianie i Goście!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy Wam najserdeczniejsze życzenia: niech Nowonarodzony Syn Boży będzie zawsze obecny w Waszym życiu. Niech Boże Dziecię obdarza wszystkich pokojem, pomyślnością w codziennych staraniach i troskach oraz obfitością łask.

Życzymy wszystkim szczęśliwych i błogosławionych Świąt spędzonych w wierze, w miłości Boga i w pokoju z bliskimi!

Parafii pw. Ducha Świętego w Poniatowej

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE 2023

KARTKA ŚWIĄTECZNA

Świąteczne Życzenia Bożonarodzeniowe 2023 – Duszpasterze naszej Parafii składają najserdeczniejsze życzenia na Boże Narodzenie 2023 dla wszystkich Parafian i Gości

Składamy najserdeczniejsze Świąteczne Życzenia Bożonarodzeniowe 2023 – Niech Nowonarodzone Dziecię Wam wszystkim błogosławi i obdarza łaskami!