Zmiany personalne w Parafii Poniatowa

Ksiądz Łukasz Protasiewicz Parafia Poniatowa duszpasterze kapłani zmiany personalne w Parafii Poniatowa

Od 30 czerwca 2024 r. nastąpią zmiany personalne w Parafii pw. Ducha Świętego w Poniatowej. Naszą Parafię opuści wikariusz – Ksiądz Łukasz Protasiewicz, pełniący także funkcję dekanalnego duszpasterza młodzieży.

Zmiany personalne w Parafii Poniatowa 2024: Ks. Łukasz Protasiewicz kończy posługę w Parafii pw. Ducha Świętego w Poniatowej

Decyzją Arcybiskupa Stanisława Budzika, z dniem 30 czerwca naszą Parafię po ponad 6 latach gorliwej posługi duszpasterskiej opuści Ksiądz Łukasz Protasiewicz. Dotychczasowy opiekun wspólnot parafialnych Ruch Światło–Życie (Oaza) i ŚDM – Młodzi z Ducha podejmie dalszą pracę duszpasterską w Parafii pw. Świętego Jana Chrzciciela w Dysie.

Msza Święta dziękczynna w intencji Księdza Łukasza zostanie odprawiona w niedzielę 23 czerwca o godz. 12:00.

Księdza Łukasza otaczamy serdeczną modlitwą i życzymy darów Ducha Świętego oraz niesłabnącej gorliwości w podejmowaniu nowych zadań kapłańskich!

Informacja o tym, kto będzie nowym wikariuszem naszej Parafii, zostanie upubliczniona już niebawem.

Wielki Czwartek to pamiątka ustanowienia sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa. Kochani nasi kapłani, W Dniu, który jest...

Opublikowany przez ŚDM - Młodzi z Ducha Środa, 13 kwietnia 2022

szesnaście − siedem =