Misterium Męki Pańskiej w Myślenicach – pielgrzymka

Misterium Męki Pańskiej Męka Jezusa Chrystusa pielgrzymka Liturgiczna Służba Ołtarza LSO Parafia Poniatowa

W pierwszy piątek miesiąca marca odbyła się pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza (LSO) wraz z rodzicami na pokaz Misterium Męki Pańskiej w Myślenicach.

Na początku naszej podróży odwiedziliśmy Kraków, gdzie zobaczyliśmy główne jego zabytki: Katedra na Wawelu, Sukiennice, Kościół Mariacki, Barbakan.

Następnie pojechaliśmy do Łagiewnik/a>, aby tam powierzać nasze intencje miłosiernemu Bogu, najpierw o godzinie 15:00 modląc się Koronką do Bożego Miłosierdzia, a po niej uczestniczyliśmy we mszy świętej sprawowanej w głównej bazylice.

Na koniec udaliśmy się do Myślenic – celu naszego pielgrzymowania. Tam w licznym gronie widzów oglądaliśmy przedstawienie Męki Pana Jezusa. Myślę, że dla wszystkich uczestników było to niezwykłe duchowe przeżycie. Wszystkim, którzy pielgrzymowali, dziękujemy i zapraszamy na kolejne wyjazdy!