Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała

Msza Święta modlitwa o uzdrowienie duszy ciała Wspólnota Betania Parafia Poniatowa

W najbliższy czwartek w naszym kościele parafialnym odbędzie się pierwsza w nowym roku modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, którą tradycyjnie poprowadzi wspólnota Betania. Modlitwa rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

W czwartek 16 lutego 2023 roku zapraszamy wszystkich do Naszego kościoła na modlitwę o uzdrowienie duszy i ciała. Nie może CIEBIE zabraknąć! Rozpoczynamy o godzinie 18:00 od udziału w Eucharystii, po zakończeniu której nastąpi wspólna modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała.

Duchu Święty przyjdź i napełniaj Nas Swoją miłością!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + jeden =

Do góry Skip to content