Październikowa modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała

Msza Święta modlitwa o uzdrowienie duszy ciała Wspólnota Betania plakat październik 2023 Parafia Poniatowa

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w październikowej modlitwie o uzdrowienie duszy i ciała, którą poprowadzi wspólnota Betania wraz z księdzem Arturem Hodurem. Modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała tradycyjnie rozpocznie się Mszą Świętą odprawianą o godzinie 18:00. Czekamy właśnie na Ciebie!

Październikowa modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała w Parafii Poniatowa

Tradycyjnie w trzeci czwartek miesiąca, tj. 19 października 2023 roku, odbędzie się kolejna modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała. Gorąco zapraszamy wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy wraz ze Wspólnotą Betania oraz Księdzem Arturem Hodurem.

Modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała: Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych!

Bogu obecnemu w Najświętszym Sakramencie będziemy powierzać wszystkie nasze problemy i troski dnia codziennego oraz dziękować za otrzymane łaski. „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” – mówi Jezus, kierując zaproszenie właśnie do Ciebie. Liczymy zatem na Twoją obecność – przyjdź i zanurz się w głębi miłosierdzia Bożego!

„Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego.”
(Łk 1, 37)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − trzynaście =

Do góry Skip to content