Świąteczne Życzenia Bożonarodzeniowe 2022

Świąteczne Życzenia Bożonarodzeniowe kartka Boże Narodzenie Święta Parafia Poniatowa grafika HD napis

Boże Narodzenie jest świętem miłości wcielonej. To czas zatrzymania się nad dobrocią Boga, który wyszedł na spotkanie, by przekazać nam Prawdę, która zbawia i chce uczynić nas uczestnikami swojej przyjaźni i życia. Z tej okazji naszym Drogim Parafianom i Gościom pragniemy złożyć najserdeczniejsze Świąteczne Życzenia Bożonarodzeniowe.

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE 2022

Drodzy Parafianie i Goście!

Życzymy Wam, aby przyjście na świat Jezusa napełniło Was mocną wiarą, gorącą miłością i niegasnącą nadzieją. Pozwólmy, aby tajemnica Bożego Narodzenia ożyła w nas, aby Jezus narodził się w nas na nowo i działał przez nas. Życzymy, aby ten Boży czas był okazją do zatrzymania, radości i zamyślenia się nad dobrocią i wielkością naszego Pana. Niech Boże Dziecię obdarza wszystkich pokojem, pomyślnością w codziennych staraniach i troskach oraz obfitością wszelkich łask.

Życzymy wszystkim szczęśliwych, błogosławionych Świąt w wierze, w miłości Boga i w pokoju z bliskimi.

Duszpasterze Parafii Ducha Świętego w Poniatowej

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE 2022

KARTKA ŚWIĄTECZNA

Świąteczne Życzenia Bożonarodzeniowe 2022 – Duszpasterze naszej Parafii składają najserdeczniejsze życzenia na Boże Narodzenie 2022 dla wszystkich Parafian i Gości

Składamy najserdeczniejsze Świąteczne Życzenia Bożonarodzeniowe 2022 – Niech Nowonarodzone Dziecię Wam wszystkim błogosławi i obdarza łaskami!