Wraca modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała!

Msza Święta modlitwa o uzdrowienie duszy ciała Wspólnota Betania plakat Parafia Poniatowa

Gorąco zapraszamy na pierwszą po wakacyjnej przerwie modlitwę o uzdrowienie duszy i ciała, którą tradycyjnie poprowadzi wspólnota Betania. Modlitwa rozpocznie się Mszą Świętą odprawianą o godz. 18:00. Liczymy na Twoją obecność!

Wraca modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała w Parafii Poniatowa

W trzeci czwartek miesiąca, tj. 21 września 2023 roku, odbędzie się pierwsza powakacyjna modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy wraz ze Wspólnotą Betania.

Modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała: zawierz wszystkie sprawy Bogu!

Przed Najświętszym Sakramentem będziemy prosić Boga o pomoc w rozwiązaniu najważniejszych spraw, z którymi borykamy się w naszym życiu, a także dziękować za otrzymane dotychczas łaski. Nie może Cię zabraknąć – do zobaczenia!

„Wszystkie troski wasze przerzućcie na Niego, gdyż Jemu zależy na was.”
(1 P 5,7)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do góry Skip to content