Zapraszamy na modlitwę o uzdrowienie duszy i ciała

Msza Święta modlitwa o uzdrowienie duszy ciała Wspólnota Betania plakat Parafia Poniatowa

We czwartek 18 maja w naszym kościele parafialnym odbędzie się comiesięczna modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, którą tradycyjnie poprowadzi wspólnota Betania. Modlitwa rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00. Gorąco zapraszamy do uczestnictwa!

Majowa modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała – nie może Ciebie zabraknąć!

Jak w każdy trzeci czwartek miesiąca, również 18 maja spotkamy się na Mszy Świętej z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała o godz. 18:00. Po zakończeniu Eucharystii będziemy wspólnie wołać o uzdrowienie. Modlitwa ta ma niezwykłą moc – przyjdź i przekonaj się osobiście! Powierz razem z nami Jezusowi Chrystusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie wszystkie swoje problemy, troski czy zwątpienia, wcielając w życie słowa znanej polskiej pieśni religijnej, która głosi, że „w Nim tylko szukać pociechy nam, […] On Ojciec, Lekarz, Pan”. A zatem do zobaczenia!

„O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie.”

Flp 4, 6-7

Przyjdź i wołaj do Pana!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − 2 =

Do góry Skip to content