Nowenna w intencji Ojczyzny – zaproszenie

Nowenna w intencji Ojczyzny 2024 modlitwa za Ojczyznę plakat zaproszenie Parafia Poniatowa

Nowenna w intencji Ojczyzny 2024 – Parafia Poniatowa zachęca do wspólnotowej modlitwy!

W odpowiedzi na zachętę skierowaną przez Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, Abpa Stanisława Gądeckiego, pragniemy jako wspólnota parafialna włączyć się w modlitwę nowennową „Akcja 21:20” w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego.

„W związku z rodzącą wiele pytań i niepokojów sytuacją społeczną w naszej Ojczyźnie, proszę wszystkich o wspólną modlitwę w ważnych dla naszego kraju intencjach.”

Arcybiskup Stanisław Gądecki

Nowenna w intencji Ojczyzny 2024 – zachęcamy do wspólnej modlitwy!

Nowenna w intencji Ojczyzny 2024 będzie mieć miejsce w dniach 16–24 marca, czyli przed Dniem Świętości Życia przypadającym 25 marca. Pragniemy modlić się za wstawiennictwem Świętego Andrzeja Boboli i Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki – wielkich orędowników Polski, w intencji naszej umiłowanej Ojczyzny!