Nowi lektorzy w Parafii Ducha Świętego w Poniatowej

Kacper Skóra Wojciech Mazur nowi lektorzy w Parafii Ducha Świętego w Poniatowej Parafia Poniatowa 2018

W czwartek 17 maja 2018 roku, w parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Lublinie, Ksiądz Arcybiskup Stanisław Budzik ustanowił lektorami 290 chłopców z całej archidiecezji. Nowi lektorzy z naszej Parafii to Kacper Skóra i Wojciech Mazur.

Najważniejszym momentem spotkania była modlitwa błogosławieństwa i obrzęd wręczenia księgi Pisma Świętego.

Uroczystość zgromadziła wielu kapłanów oraz rodziców nowo powołanych lektorów. Mszę świętą uświetnił śpiew archidiecezjalnego chóru Pueri Cantores Lublinenses.

Nowi lektorzy, życzymy Wam wielu łask Bożych i gorliwości w wypełnianiu zadań wynikających z posługi lektorskiej!