Światowy Dzień Młodzieży 2022 w naszej Parafii

Światowy Dzień Młodzieży 2022 Parafia Poniatowa Młodzi z Ducha czuwanie modlitwa młodzieży Plakat ŚDM 2023

W najbliższą niedzielę 20 listopada przypada Światowy Dzień Młodzieży 2022. Z tej okazji zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji młodych i wraz z nimi w naszym kościele parafialnym.

W niedzielę 20 listopada o godz. 19:00, z racji przypadającego w ten dzień Światowego Dnia Młodzieży 2022, odbędzie się czuwanie przed Najświętszym Sakramentem prowadzone przez wspólnotę ŚDM – Młodzi z Ducha oraz Scholę Parafialną „W Mocy Ducha”. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkich parafian!

Tego samego dnia po każdej mszy świętej odbywać się będzie kiermasz ciast, z którego dochód zostanie przekazany jako dofinansowanie do wyjazdu młodzieży z naszej parafii na Światowe Dni Młodzieży 2023 w Lizbonie. Gorąco zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do góry