„Świętymi bądźcie, bo ja jestem Święty” – ŚDM 2022

Światowy Dzień Młodzieży 2022 Parafia Poniatowa czuwanie modlitewne młodzieży relacja foto

„Świętymi bądźcie, bo ja jestem Święty” – pod takim hasłem 20 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Młodzieży 2022 w naszej parafii. Młodzież ze wspólnoty „Młodzi z Ducha” przygotowała wieczorne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. W adorację Najświętszego Sakramentu zaangażowała się również Schola Parafialna „W mocy Ducha”.

Światowy Dzień Młodzieży 2022 obchodzony w Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jest duchowym przygotowaniem do przyszłorocznego spotkania młodych z całego świata w stolicy Portugalii. Na ŚDM Lizbona 2023 nie zabraknie również młodzieży z naszej parafii!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Do góry